KONST / Litografier / Grafiskt blad 2905136
nr 290 5136
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Grafiskt blad, Salvador DalÃ, stämpelsign. 1916/5000
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 8 december 2003
800 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr